نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

سانسوریا بلک گلد مدیوم با گلدان

300,000 تومان
سانسوریا بلک گلد یکی از انواع سانسوریا است. سانسوریا بلک گلد برای رنگ تیره‌اش و حاشیه طلایی رنگ آن به این نام شناخته می‌شود. این گیاه بومی شرق آسیا و آفریقا است. سانسوریا بلک گلد مدیوم با گلدان تصفیه کننده هوا نیز هست، که ذرات آلوده هوا را به ملوکول های بی‌خطر تبدیل می‌کند. این محصول همراه با گلدان مدل پارچی ارائه می‌شود. اطلاعات بیشتر را در بخش توضیحات مطالعه کنید.

سانسوریا بلک گلد مدیوم

150,000 تومان
سانسوریا بلک گلد یکی از انواع سانسوریا است. سانسوریا بلک گلد مدیوم برای رنگ تیره‌اش و حاشیه طلایی رنگ آن به این نام شناخته می‌شود. این گیاه بومی شرق آسیا و آفریقا است. سانسوریا بلک گلد تصویه کننده هوا نیز هست، که ذرات آلوده هوا را به ملوکول های بی‌خطر تبدیل می‌کند. اطلاعات بیشتر را در بخش توضیحات مطالعه کنید.

آگلونما سفید لارژ با گلدان

925,000 تومان
آگلونما سفید لارژ با گلدان یا آگلونما برفی یکی از گونه‌های زیبای آگلونماست و به علت داشتن برگ‌هایی با رنگ سبز مایل به سفید، به آگلونمای سفید شناخته‌شده است. همچنین از مشخصات آگلونما سفید می‌توان به رشد کم گیاه، برگ‌های بیضی‌شکل و نیزه مانندش روی ساقه‌هایی کوتاه اشاره کرد. این گیاه به همراه گلدان پلاستیک فشرده ارائه می‌شود. برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را مطالعه کنید.

آگلونما سفید لارژ

650,000 تومان
آگلونما سفید یا آگلونما برفی یکی از گونه‌های زیبای آگلونماست و به علت داشتن برگ‌هایی با رنگ سبز مایل به سفید، به آگلونمای سفید شناخته‌شده است. همچنین از مشخصات آگلونما سفید لارژ می‌توان به رشد کم گیاه، برگ‌های بیضی‌شکل و نیزه مانندش روی ساقه‌هایی کوتاه اشاره کرد.

آگلونما هپینس لارژ

950,000 تومان
خرید آگلونما هپینس، می‌تواند یک انتخاب مناسب برای منازل، هتل‌ها، اماکن اداری و مجتمع‌های تجاری باشد. این گیاه، همیشه سبز بوده و رگ‌برگ و دمبرگ آن به رنگ صورتی است. آگلونما هپینس لارژ، ساقه‌های کوتاهی دارد و برگ‌های آن به سمت پایین خم می‌شوند. این گیاه با گلدان پلاستیکی مشکی ارسال خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را مطالعه کنید.