نمایش دادن همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

فیکوس سبز مدیوم با گلدان

610,000 تومان
فیکوس سبز از گیاهان همیشه سبز و از خانواده انجیریان یا مورآسه است. گیاه فیکوس از گیاهان آپارتمانی بسیار زیبا ست و اگر به خوبی از آن نگهداری شود، همیشه سبز باقی می‌ماند.گیاه فیکوس سبز مدیوم با گلدان فلزی در رنگ‌های مختلف ارسال می‌شود. برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را مطالعه کنید.

فیکوس سبز مدیوم

450,000 تومان
فیکوس سبز از گیاهان همیشه سبز و از خانواده انجیریان یا مورآسه است. گیاه فیکوس از گیاهان آپارتمانی بسیار زیبا ست و اگر به خوبی از آن نگهداری شود، همیشه سبز باقی می‌ماند. گیاه فیکوس سبز مدیوم با گلدان پلاستیکی سیاه ارسال می‌شود. برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را مطالعه کنید.

فیکوس سوپر بلک کوچک با گلدان

345,000 تومان
فیکوس یک گیاه آپارتمانی ایده‌آل است و می‌تواند بعد از چند سال تبدیل به یک گیاه بلند شود. گیاه فیکوس سوپر بلک کوچک با گلدان مقاوم است و نگهداری از آن نسبتاً راحت است. در مجموع به نور خوب، آبیاری متوسط و تهویه نیاز دارد و رطوبت بالا برای آن ضروری نیست. این محصول در گلدان خاک خورده است. برای اطلاعات بیشتر، بخش توضیحات را مطالعه کنید.

فیکوس سوپر بلک کوچک

260,000 تومان
فیکوس سوپر بلک کوچک یک گیاه آپارتمانی ایده‌آل است و می‌تواند بعد از چند سال تبدیل به یک گیاه بلند شود. این گیاه مقاوم است و نگهداری از آن نسبتاً راحت است. در مجموع به نور خوب، آبیاری متوسط و تهویه نیاز دارد و رطوبت بالا برای آن ضروری نیست. برای اطلاعات بیشتر، بخش توضیحات را مطالعه کنید.