نمایش 1–8 از 10 نتیجه

نمایش 9 24 36

فیکوس سبز مدیوم با گلدان

610,000 تومان
فیکوس سبز از گیاهان همیشه سبز و از خانواده انجیریان یا مورآسه است. گیاه فیکوس از گیاهان آپارتمانی بسیار زیبا ست و اگر به خوبی از آن نگهداری شود، همیشه سبز باقی می‌ماند.گیاه فیکوس سبز مدیوم با گلدان فلزی در رنگ‌های مختلف ارسال می‌شود. برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را مطالعه کنید.

فیکوس سبز مدیوم

450,000 تومان
فیکوس سبز از گیاهان همیشه سبز و از خانواده انجیریان یا مورآسه است. گیاه فیکوس از گیاهان آپارتمانی بسیار زیبا ست و اگر به خوبی از آن نگهداری شود، همیشه سبز باقی می‌ماند. گیاه فیکوس سبز مدیوم با گلدان پلاستیکی سیاه ارسال می‌شود. برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را مطالعه کنید.

بن سای جنسینگ با گلدان

500,000 تومان
از مشخصات ظاهری بن سای جنسینگ با گلدان می‌توان به ریشه و ساقه‌های قوی اشاره کرد. این گیاه دارای برگ‌های سبز و بیضی‌شکلی است. بن سای جنسینگ از پیوند فیکوس روی جنسینگ ایجاد می‌شود و از مشهورترین گونه‌های بن سای در ایران به شمار می‌آید. اطلاعات بیشتر را در قسمت توضیحات مطالعه کنید.

بن سای جنسینگ

350,000 تومان
از مشخصات ظاهری بن سای جنسینگ می‌توان به ریشه و ساقه‌های قوی اشاره کرد. این گیاه دارای برگ‌های سبز و بیضی‌شکلی است. بن سای جنسینگ از پیوند فیکوس روی جنسینگ ایجاد می‌شود و از مشهورترین گونه‌های بن سای در ایران به شمار می‌آید. اطلاعات بیشتر را در قسمت توضیحات مطالعه کنید.

کاکتوس پیوندی مدیوم با گلدان

600,000 تومان
کاکتوس پیوندی مدیوم با گلدان به دلیل کلاهک‌های متفاوتی که دارد زیبایی منحصربه‌فردی ایجاد می‌کند. این کاکتوس‌ها از دو قسمت تشکیل‌شده‌اند به قسمت رنگی بالایی، ژیمینو می‌گوییم و به قسمت پایه که خود کاکتوس است. هر نوع کاکتوسی می‌تواند با ژیمینو پیوند برقرار کند. وظیفه اصلی کاکتوس پایه به نمایش گذاشتن ژیمینو در ارتفاع متفاوت است.

کاکتوس پیوندی مدیوم

450,000 تومان
کاکتوس پیوندی مدیوم به دلیل کلاهک‌های متفاوتی که دارد زیبایی منحصربه‌فردی ایجاد می‌کند. این کاکتوس‌ها از دو قسمت تشکیل‌شده‌اند به قسمت رنگی بالایی، ژیمینو می‌گوییم و به قسمت پایه که خود کاکتوس است. هر نوع کاکتوسی می‌تواند با ژیمینو پیوند برقرار کند. وظیفه اصلی کاکتوس پایه به نمایش گذاشتن ژیمینو در ارتفاع متفاوت است.

فیلودندرون لیمویی مدیوم با گلدان

800,000 تومان
فیلودندرون لیمویی یا نئون یکی از گونه‌های فیلودندرون است. به دلیل داشتن رنگ منحصربه‌فرد آمار خرید فیلودندرون لیمویی مدیوم با گلدان نسبت به سایر گونه‌ها بیشتر است. برگ‌های جدید این گیاه به رنگ زرد مایل به سبز روشن هستند. 

فیلودندرون لیمویی مدیوم

500,000 تومان
فیلودندرون لیمویی یا نئون یکی از گونه‌های فیلودندرون است. به دلیل داشتن رنگ منحصربه‌فرد آمار خرید فیلودندرون لیمویی نسبت به سایر گونه‌ها بیشتر است. برگ‌های جدید این گیاه به رنگ زرد مایل به سبز روشن هستند.