مشخصات، قیمت و خرید گیاه آگلونما

نمایش دادن همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

آگلونما سفید لارژ با گلدان

925,000 تومان
آگلونما سفید لارژ با گلدان یا آگلونما برفی یکی از گونه‌های زیبای آگلونماست و به علت داشتن برگ‌هایی با رنگ سبز مایل به سفید، به آگلونمای سفید شناخته‌شده است. همچنین از مشخصات آگلونما سفید می‌توان به رشد کم گیاه، برگ‌های بیضی‌شکل و نیزه مانندش روی ساقه‌هایی کوتاه اشاره کرد. این گیاه به همراه گلدان پلاستیک فشرده ارائه می‌شود. برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را مطالعه کنید.

آگلونما سفید لارژ

650,000 تومان
آگلونما سفید یا آگلونما برفی یکی از گونه‌های زیبای آگلونماست و به علت داشتن برگ‌هایی با رنگ سبز مایل به سفید، به آگلونمای سفید شناخته‌شده است. همچنین از مشخصات آگلونما سفید لارژ می‌توان به رشد کم گیاه، برگ‌های بیضی‌شکل و نیزه مانندش روی ساقه‌هایی کوتاه اشاره کرد.

آگلونما صورتی لارژ با گلدان

1,150,000 تومان
خرید آگلونما صورتی لارژ با گلدان، می‌تواند یک انتخاب مناسب برای منازل، هتل‌ها، اماکن اداری و مجتمع‌های تجاری باشد. این گیاه، همیشه سبز بوده و رگ‌برگ و دمبرگ آن به رنگ صورتی است. آگلونما صورتی، ساقه‌های کوتاهی دارد و برگ‌های آن به سمت پایین خم می‌شوند. این گیاه با گلدان ارسال خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را مطالعه کنید.

آگلونما هپینس لارژ

950,000 تومان
خرید آگلونما هپینس، می‌تواند یک انتخاب مناسب برای منازل، هتل‌ها، اماکن اداری و مجتمع‌های تجاری باشد. این گیاه، همیشه سبز بوده و رگ‌برگ و دمبرگ آن به رنگ صورتی است. آگلونما هپینس لارژ، ساقه‌های کوتاهی دارد و برگ‌های آن به سمت پایین خم می‌شوند. این گیاه با گلدان پلاستیکی مشکی ارسال خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر بخش توضیحات را مطالعه کنید.

زامیفولیا با گلدان فلزی

240,000 تومان
مجموعه دوتایی شامل دو عدد زامیفولیا با گلدان فلزی از بخش انتخاب سایز، سایز مدنظرتان را انتخاب کنید تا قیمت